sar/durdur prevnext

NEDEN BİZ?

50fe4

smileyÇünkü biz ihtiyacınıza göre üretim yapıyoruz. Burada sayılı modeller arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Modellerimiz hayal gücünüz kadar geniş. Modeller üzerinde değişiklik yapabilir sınırsız renk seçeneği ile zevkinize uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

smileyÇünkü biz kaliteyi önemsiyoruz. En iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunun bilincindeyiz. Üretimimizde kullandığımız malzemeler sektöründe lider starwood, orma, agt, roma, nobel, samet, bloom ve gentaş ürünleridir. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

smileyÇünkü biz ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Keşif, projelendirme, nakliye ve montaj hizmetleri firmamızda ücretsiz olarak verilmektedir. Burada sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

smileyÇünkü biz gerçek değerinde satış yapıyoruz. Satın aldığınız ürünler için gereksiz bayi ve pazarlama maliyetlerini ortadan kaldırarak direk imalattan satış yapıyoruz. Böylece aldığınız ürüne değerinden fazla ödememiş olursunuz.

smileyÇünkü biz satış sonrası destek sağlıyoruz. Süre sınırlaması olmadan ürünümüzde meydana gelebilecek her türlü sorununuzda servis hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

ÇÜNKÜ BİZ KALİTEYİ UCUZA SATIYORUZ…